31 Aralık 2009 Perşembe

Gazete Kupürleri #2


Mardin Karakuyu İlköğretim Okulu

Mardin'de bir ilkokul. Başlarında Deniz Öğretmenimiz. Bu okulun heryerinde Karşıyaka bayrakları, öğrencilerin hepsinde Karşıyaka atkısı var. Ve bu okulunda bazı okullar gibi defter, kalem, kitap gibi ihtiyaçları var. Bu okul çok güzel bir okul gerçekten. Okulda bilgisayar, slayt göstermek için aletler var. Bu öğrenciler hiçbirşeye zarar vermeden bu aletleri kullanmasını biliyorlar. Bir Karşıyakalı olmak klasiğidir vefalı olmak.. Bizim için vefa asla bir semt adı değildir!
Organizasyonla ilgili gerekli yardımları nasıl yapacağınızı ilerleyen günlerde yazacağız. Okul'un durumuna bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Deniz Öğretmenimizin bize bu yardımdan sonra ulaşıp söylediği cümleler tekrar Karşıyakalı olmanın gururunu yaşattı hepimize :
eyvalla dostum çok saol. okulumuz Karakuyu İlköğretim okulu
Karakuyu köyü kızıltepe mardin kitap ve defter kalem ihtiyacımız oluyor dostum düşünmüş olmanız gerçekten çok mutlu etti beni çok saolun varolun

28 Aralık 2009 Pazartesi

İzVAK Adında Bir Dernek

Duymuşsunuzdur bu vakfı. İzmir sporuna,ortamına uzak arkadaşlar için önce bir açıklayalım. Bu vakıf İzmir'in tanınmış simaları tarafından kurulmuştur. Amaçları İzmir sporuna katkıymış. Kendileri her fırsatta öyle diyorlar. İzmir Gücü Vakfı ...

Birçok arkadaşımız bu vakfın bir işe yaradığını duymadı ama yanılıyorlar. Ben bir tek yaptırdıkları halı sahayı biliyorum. Altınordu için tesis yaptırdılar. 2 adet halı saha ve ufak bir tesis.Hiç yoktan iyidir. Yeşilyurt'ta pazar yerinin arkasında.Western filmlerindeki gibi sanki kanyonun arasından geçiyorsunuz. Tam pusuluk. İki kayanın arasında oyulmuş gibi bir yolu var. Çocukluğunuzda izleyip etkisinde kaldığınız filmlerdeki gibi. Her an birileri saldıracak hesabı. Neyse sahalar biraz büyük. Ne zamandır spor yapmıyorsanız ve karşınızdaki rakip birbirine alışık bir takımsa koşturmaktan kesilip kalacağınız ebatta bir halı saha.
Neyse konumuza dönelim. Bu hayrı harici başka bir olayını görmediğimiz izvak'ın bir de internet sitesi var. Ne işe mi yarar bu site ? Güya İzmir'deki spor gelişmeleri hakkında cümle alemi bilgilendiriyorlar. Aynı haberler nasolsa her yerde var. Bir de kullanıcılara yorum yaptırıyorlar. İşlerine gelenler yayınlanıyor. Arada KSK,Göztepe , Altay , Buca taraftarları atışıyor ve site daha çok tıklanıyor. İzmir'in tanınmış simaları vakfın kurucusu olduğu için dedikoduları da alıyorlar. Ortam kızışınca hoop yeni haber ama bir şanssızlıkları var o da Göztepe. Göztepe 2. kez satıldıktan sonra Antep-Kıbrıs kökenli bir holdingin himayesine girdi. İçine kapalı bir A.Ş. takımı oldu. En zor haber aldıkları yer onlar. İyi bari Göztepe İzvak'ın bana göre İzmir sporu için hiçbir işe yaramayan oluşumunda daha az katkıda bulunuyor.

Neden kızgın olduğuma geleyim. Lafı uzattıkça uzatıyorum. Biliyorsunuz ki birkaç gün önce bu fevkalede yararlı vakfın sitesinde bir haber çıktı. KARŞIYAKA HÜKMEN MAĞLUP. Vay be !!! Neymiş bu haber diye tıklıyorsun. Zaten linkler her forumda , listlerde ,diğer haber sitelerinde dolaşıyor. Merak ediyorsun ve endişeyle bakıyorsun. Olayın aslı A takımla ilgili değilmiş ama büyük puntolarla Karşıyaka Buca karşısında hükmen mağlup diye haber girilince A takımın maçı hakkında olmadığını bilmemiz için herhalde fala bakmamız gerekiyordu. Nasıl dikkat çekerim diye insanların kalbine indirecek bir haber anlayışı. Bravo sizlere. Daha fazla insan girdi bu şark kurnazlığı ile yaptığınız haberde. Flaş flaş flaşşşşşş. A takımımız harici bir takımımızın da saçma sapan bir ihmalden hükmen mağlup olması tabii ki haber değeri taşıyor ama haberin verilişi. İnsanların kandırılışı. Bu haberi hazırlayanların acaba kulakları çınladı mı ? Eğer bildiğimiz deyim doğruysa çok fazla çınladığına eminim ve bu kafada habercilik yapmaya devam ederlerse daha çok kulakları çınlayacak. Kendilerini büyük gazetecilik çalışmaları için tebrik ediyoruz. İzmir sporuna yaptıkları büyük katkıların da devamını diliyoruz.

Sizler olmasaydınız İzmir'deki tüm takımlar dağlarda yaşardı. Ne olurdu hali bunca takımın ? Düşünmek bile istemiyoruz. Bin yaşa İz-vak ...

27 Aralık 2009 Pazar

Mağlubiyet Serisine Dur Dedik...

Bayan voleybol takımımız bugün salonu hınca hınc dolduran!! taraftarlarımızın desteğiyle 7 maçlık mağlubiyet serisine dur dedi.Nilüfer Bld.'yi 3-0 yenen takımımız özellikle 3. set kabusundan da kurtulması bizleri çok sevindirdi. 3. sette 2. teknik molaya girerken durum 16-1 lehimizeydi.

Voleybol takımımıza başarılar diler ve gelecek galibiyetleri dört gözle bekleriz..

Kızlarımızı Desteklemeye

14:30'da Arena'da Nilüfer Belediye ile karşılaşacağız. Haftalardır galip gelemeyen takım, düşme hattına yaklaşan takım, şu ana kadar hiç bir branşta 7/7 yenilgi almadığımız ancak bu sene voleybolla bu yenilgi serisini yakalamamızı sağlayan takım sahaya çıkıyor. Küme potasına iyice yaklaştık artık. Nilüfer Belediye'de aynı şekilde kendisini kurtarmak istiyor. Zor bir sınav olacak kızlarımız için..Aynı gün 17:00'da Mersin BŞB. ile karşılaşıyor basketbol takımımız. Güzel giden basketbol takımımızı destekleyip çok daha iyi yerlere taşıyabiliriz. 17 puanla 5. sıradayız. Mersin BŞB.'nin başında ise Ahmet Kandemir var. Yönetim bu sefer taraftarı düşünmüş - hakkını yemeyelim - iki bileti geçen senelerdeki gibi 10 lira yapmış. Yani kısaca anlayacağız arena'da 14:30'dan başlayıp bir 18:30'a kadar falan Karşıyaka ziyafeti olacak bugün.

Merak ediyoruz bakalım. Yine basketbolda bir 3.Çeyrek kabusu ile veya voleybolda 3-2 yenilme hobisi ile karşılaşacak mıyız ?

25 Aralık 2009 Cuma

İlk Hükmen Yenilgi

Karşıyakamız koca 97 senelik tarihi boyunca hiç hükmen yenilgi cezası almamıştır. Bu sıralar olan tamamiyle büyük bir ihmal sonucu yapılan olay 1 hükmen yenilgi ve 1 futbolcuyla 1 antrenörün men cezası yememize sebep oldu. U18 takımının Bucaspor ile oynadığımız ve 4-2 yenildiğimiz maçı hükmen yenilmiş sayıldık.

A2 Ligi’nde Eskişehirspor ile oynadığı karşılaşmada forma giyen Güven Sütçü, henüz 1 hafta dolmadan, bu kez U18 takımının Bucaspor ile oynadığı karşılaşmanın esame listesine alındı. Bu liste antrenör Nihat Umut tarafından imzalandı ve genç oyuncu bu maçta da forma giydi. Bu olay açığa çıkınca yukarıdaki cezaları yemiş bulunduk.

100. yılına yaklaşan, köklü bir çınar olan bu klübe yöneticileri istifa ettirerek yönetime prof. dr. getiren zihniyeti anlamak çok zor. Her iş gördüğümüz gibi prof.'larla yürümüyor..

( Güven Sütçü )

Soracağımız çok fazla soru var ama en merak ettiğimiz soruyu soralım.
SKANDALI KİM ÜSTLENECEK ?

24 Aralık 2009 Perşembe

Karşıyaka Şarabımız

Sessiz sedasız Karşıyaka isimli şarabımız çıktı. Zamanında Karşıyaka Biramız vardı. Küçüktüm o zamanlar.Kıymetini bilip o biralardan saklamadık. Sonra paraları saçtık, evine gittiğimiz arkadaşlarımızdan araklamaya çalıştık koleksiyona katmak için ama nafile.

Aynı hatayı bu sefer yapmayacağım. Birkaç şarap illa evin en güzel köşesinde yıllanacak. Belki onu ilerde çok mutlu bir günümde ya da Karşıyakamızın bize yaşatacağı şampiyonlukların birinde içeceğiz.

İzmir, Pınarbaşı'nda faaliyet gösteren YAZGAN Şarapçılık AŞ.'ye bu girişimi için teşekkürü borç biliriz.

Darısı Karşıyaka Rakısına. Karşıyaka Rakısının az satış yapacağını düşünmek herhalde komik olur. Krizde ağlayan ve atılım yapmak isteyen tüm girişimcilerin düşünmesi dileğiyle...

Resmi Sitede Değişiklik

Uzun süredir yenilenmeyen, tasarımı pek hoş olmayan bir site vardı önceden karşımızda. Site geçen hafta içi yenilenmiş halde tekrar yayın hayatına girdi. Site tamamiyle flash olarak hazırlanmış. Özellikle arkaplanlar çok güzel olmuş. Türkiyede yapılan resmi sitelerin en güzellerinden diyebilirim. Futbol, Basketbol gibi branşlarla ilgili aradığınız herşeyi bulabiliyorsunuz sitede. Yapanların ve bu yenilemede emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Resmi siteye giriş için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk Yarının En İyisi

17 maçlık bir ilk yarıyı kapattık. Bu yarıda futbolunda çıkış yaşayan, düşüş yaşayan, hırslanan, kendisini salan birçok futbolcumuz oldu. Bu futbolculardan en iyi olanı seçmek istiyoruz. Sağ tarafta en üstte hazırlamış olduğumuz ankette kendinize göre ilk yarının en iyisi olan kişiyi seçebilirsiniz. Seçenekler genellikle sahada gördüğümüz ve takımda en çok adı konuşulan futbolculardan oluşmaktadır. Anketimiz 20.01.2010 tarihinde sona erecektir.

23 Aralık 2009 Çarşamba

Gazete Kupürleri #121 Aralık 2009 Pazartesi

Voleybolda Taze Kan

Vendula Adlerova:
Doğum Yeri: Çek Cumhuriyeti - Prag
Doğum Tarihi: 24/04/1984
Mevki: Smaçör
Boy: 1.92 m
Kilo: 73 kg
Bildiği Yabancı Diller: Çekçe, İspanyolca, İngilizce, Fransızca

Oynadığı Kulüpler:
2008-2009 Tubillete.com Tenerife Marichal / İspanya
2008-2009 CV Hotel Cantur Las Palmas de Grand Canria / İspanya
2007-2008 CV Valeriano Alles Menorca / İspanya
2005-2006 CV Cannet / Fransa
2004-2005 RC Cannes / Fransa
2003-2004 RC Cannes / Fransa
2002-2003 PVK Olymp Praha / Çek Cumhuriyeti
1999-2002 PVK Olymp Praha / Çek Cumhuriyeti

20 Aralık 2009 Pazar

Voleybolda Yine Hüsran

Bu sezon istikrarlı bir şekilde yenilgilerine devam eden bayan voleybol takımımız ; Ereğli Belediyesi karşısında 3-1'lik skorla yenilgi serisine devam etti.Ligin dibine bir adım daha yaklaşan bayan voleybolcularımız bu sene yüzümüzü bir türlü güldüremedi ve tüm camiayı şimdiden küme düşme korkusu sardı.

Yazılacak çok şey var ama şu an için sadece susuyoruz.Takımı bu hale düşüren ve müdahele etmeyen tüm şubemizi ve teknik heyeti kınıyoruz.

19 Aralık 2009 Cumartesi

Karşıyaka - Boluspor : 2-1 [ ÖZET ]

18 Aralık 2009 Cuma

Erşan Ve Kafamıza Takılanlar


Bildiğiniz üzere yarın saat 17.30'da Karşıyaka Arena'da Darüşşafaka Cooper Tires takımıyla maçımız var.Futbol maçında galibiyet görüp Alsancak'tan salona akmayı planlıyoruz.Tabii ağzımızı açmayalım yine.Sözümü geri aldım.

Basket maçımızın da hakemleri açıklandı.İlk başta birçok kişi için bu isimler pek bir anlam ifade etmeyebilir ama Erşan Kartal ismini görünce insanın zihninde hemen sorular beliriveriyor.Kimdir Erşan Kartal ? Neden aklınıza soru geliyor hemşerim diyenlere ; bu hakem arkadaşımızın !!! 5 maçlık cezası yeni doldu.Neden 5 maç ceza aldığı konusuna gelelim.Ligimizi iyi takip edenler bilir.Efes Pilsen lehine verdiği kararları abarttığı bir maçtan sonra 5 maç cezayı aldı Erşan Kartal.

Federasyonun bile dayanamayıp 5 maç dinlendirdiği hakem arkadaşımızın ilk görev alacağı maç tesadüfe bakın ki bizim maçımız.Ne var yani bunda demeyin çünkü Cooper Tires şirketi Anadolu Holdinge bağlı bir şirket.Yani Efes Pilsen şirketinin küçük kardeşlerinden biri.Darüşşafaka C.T. takımı yine ligimizi takip edenlerin gördüğü üzere Efes Pilsen'in pilot takımı hüviyetinde.Aralarında birçok oyuncu alışverişi de olmakta.

Efes Pilsen'e yanlı kararlar verdi diye 5 maç ceza alan bir hakeme ,cezası bittikten sonra ilk maçını Efes Pilsen'in pilot takımı durumundaki bir takımın maçında görev verilmesi birçok dikkatli basketbolseverde olduğu gibi biz Karşıyakalılarda da garip düşünceler uyandırıyor.

Bilgilerinize ...

Ankara Ve Hacettepe Faciası

Ankara'ya cumartesiden giden azınlıktan olcağımı düşünüyordum ama cumartesi sabahtan itibaren genci,yaşlısı birçok kişi ile selamlaşmaktan yoruldum.İşte o an anladım ; o soğuk havaya rağmen en az 1000 kişi takımın yanında olacaktık.Cumartesi bizim kutsal topraklara göre soğuk bir hava ama yine de ılık bir hava vardı.Pazar oldu.Gece başlarken yağmur da başladı.Sabah ise rüzgarı,yağmuru eksik olmadı.Şans olsa zaten demiştir oraya gelenler.Bir yandan soğuğa saydıranlar bir yandan takıma destek verenler - en az 1000 kişi oluruz dediğim stadda 1500'e yakın Karşıyaka sevdalısı ve bize desteğe gelen Ankaragüclü dostlarımız vardı.O konuya sonra dönerim.

Önce sizlere Ankara İnönü Cebeci Stadını tanıtayım.Şehir merkezinde Sovyet Rusyasından kalma,yenilenmemiş stadlara benzer bir stadla karşılaşırsınız eğer giderseniz.Türkiye'de bu kadar dikine stat az bulunur. İ. Melih Gökçek'in konumu sebebiyle çok para ettiğinden sürekli yıkmayı ve ensesi kalınlara satacağı rezidans mı diyorlar .Hah işte onlardan inşa ettirmek istediği.Tabii sadece rezidansla kalır mı yanına alışveriş merkezi de kondurulmak için sürekli kulis yapılan Ankara'da kaderine bırakılmış emektar bir staddır İnönü Cebeci Stadı.Asaş'a gidip her gidiş ve gelişte kulaklarını çınlattığımız kitle ,keşke şu stada biraz bakım yapsa da Türk futbolu elindeki hazır tesisten daha fazla yararlanabilse.Kızılay'dan metroyla 2 en fazla 3 dkda Kurtuluş durağında iniyorsunuz.Yürüyerek de 5-6 dkda ulaşabilceğiniz,Asaş stadını oraya yapanların tekrar kulaklarını çınlatmanıza sebep olacak kadar yeri güzel olan emektar futbol mabedlerinden biridir.

Reha hocanın takımdan ayrılmasından sonra 4 haftada 12 puanı 9 gol atarak ve gol yemeyerek toplayan Karşıyakamız Hacettepe karşına çıkıyordu.Hacettepe küme düşme hattındaydı.Yükselen grafik vb gibi kavramlar Karşıyaka için önemli olmadığı için ağızlarımızı açamıyorduk.Rüzgar sert,yağmur durmaz.Böyle bir ortamda boğazları patlatırcasına verilen destek ama sahada gezinen futbolcularımız.Kanseryaka geri dönmüştü.Defans desen yol geçen hanı,orta sahadan ileriye top gidiyor ama tüm futbolcularımız ceza sahası çevresinde çok güzel paslaşıyor.Kaleye şut çekmeyi aklına getiren yok."Yeter artık şut çekin lan " diye yaşını başını almış bir amcamız dayanamayıp bağırıyordu.Top toplayıcı çocuktan tut,polislere kadar tribüne dönüp bakıyorlardı bu haklı serzenişin sahibine ama nafile.Bizimkiler şut çekene kadar defans iyice açıyı,kaleyi,görüş alanını artık nasıl tanımlarsanız tanımlayın hepsini kapatmıştı.Defanstan dönen toplar kalemizde kontra ataklarla tehlikeye dönüşüyordu.Maç sonu x bir futbolcumuzun hava çok kötüydü.Zemin de cabası sözleri sanki rakipler günlük güneşlik havada başka zeminde mi oynadı sorusunu aklımıza getiriyor ama anlamadığım nokta hep bizim futbolcularımız ya da yenilen takımın futbolcuları zeminden ve havadan şikayetçi oluyor.Bu olay iç sahada ya da deplasmanda değişmiyor.Puan kaybettiysen suçlu hep senden başkasıdır.

Sevindirici nokta ; Ümit Turmuş hocamızın sorumluluğu kabul etmesiydi.Biz iyi oynayıp şanssız olan değildik bu sefer.Bir hocanın hata bende demesini duymak ne güzelmiş.Çok olmuştu bunu duymayalı Karşıyaka'da.

Dönelim cumartesi gününe.Atkıyı görenin "hoşgeldin kardeşim Ankara'ya" demesi ayrı bir güzellik.Elbet her sepette çürük yumurta çıkar ama genel olarak Ankara'nın soğuk havasında hep Güçlü ve içten davranıldı.Tekrardan dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu arada maçtan foto falan yok.Fotosuz yazı mı olur diyenler çıkabilir.Onlara istinaden söyleyeyim.Makine yoktu yanımızda.Bağırdık ,çağırdık.Maçtan sonra yürekleriyle oynayan Hacettepelilleri kutladık ve geri döndük.Artık başka maça diyelim.

ALL-STAR Oyuncu Seçimi

2010 BEKO ALL-STAR KAYSERİ'ye katılacak basketbolcular için bir anket açıldı. Bu ankette oy kullanarak sahada kendi görmek istediğimiz oyuncuyu kendimiz seçiyoruz. Seçim anketine buradan ulaşabilirsiniz.17 Aralık 2009 Perşembe

Yine Gelecek O Güzel Günler


Karşıyaka Spor Adamları Derneği Başkanı Bülent Zeren Osmanbey Parkı'na muhteşem bir heykel yaptırdı. Heykelde kulübümüzün efsane futbolcularından Gode Cengiz ve Erol Baş kupayı kaldırıyorlar. KARSAD Başkanı Dr.Bülent Zeren tarafından yaptırılan anıtın açılış töreni 19 Aralık Dünya Karşıyakalılar Günü'nde saat:11.00 de Karşıyaka Osmanbey Parkı içerisinde yapılacak.19.12.2009 tarihi bizim için çok dolu geçiyor..
Kısaca o gün içindeki organizasyonları yazayım.

09:30 - Karagümrüklü kardeşlerimiz ÇARŞI'ya gelecek..
11:00 - Heykel açılışı
13:30 - Karşıyaka - Boluspor futbol maçı
18:00 - Karşıyaka - Daçka basketbol maçı

16 Aralık 2009 Çarşamba

Boluspor Maçında Değişiklik

KARŞIYAKA - BOLUSPOR
19.12.2009 / 13:30
ALSANCAK STADI

20.12.2009 Pazar günü oynanacak olan Boluspor maçımız 19.12.2009 Cumartesi tarihine alınmıştır. Bu maçı pazar günü oynatamayan hatta ve hatta cumartesi akşamı bile oynatamayan yönetimimize saygılar sunuyorum. Şampiyonluk isteyen bir yönetim bu maçı bu günde bu saatte oynatmazdı.Cumartesi günü hava yağmurlu değil bu olumlu bir yanı. İkinci olumlu yanı ise maç tarihi 19.12.2009 .. Bu maçı kesinlikle almamız lazım. Sezonun ilk yarısında pek etkili değildik fakat bu maçı galibiyetle kapatırsak hem taraftar sezon sonu mutlu olacak, hemde ikinci yarıya umutlu bir şekilde başlamış olacağız. Taraftar bakımından çok güzel olacak bir maç. Alsancak stadını yine KAPALI-AÇIK-BALKON olarak dolduracağız.


BİLET FİYATLARI
Kapalı: 15TL
Açık-Balkon: 10TL
Öğrenci-Bayan: 5TL

13 Aralık 2009 Pazar

Hacettepe - Karşıyaka : 4-1 [ ÖZET ]

Hacettepe ( CANLI )

Bu hafta oynanacak olan Hacettepe - Karşıyaka maçında deplasmana giden kardeşlerimizden canlı yayın yapıyoruz..

Otobüse canlı olarak bağlı durumdayız. Her 5 dakikada bir deplasman otobüsünde olan olaylar güncellenecek. Yayın gece 02:30'a kadar sürecek eğer taraftarlar hala uyuymamışsa yayın devam edecek..DEPLASMAN OTOBÜSÜ CANLI YAYIN
ilk yayınımız olduğu için bazı aksamalar olabilir. şimdiden özür diliyoruz.


İlk denememize göre güzel bir canlı yayın oldu. Gelecek deplasmanlarda MMS ile fotoğraf ve videolar alıp yayınlayacağız. Bir gün içerisinde bu yayını okuyan 346 kişiye teşekkürler.. Gelecek seferlere çok daha güzel yayınlar ile karşınızdayız. Maç ile ilgili yorumumuz yarın sitemizde detaylı şekilde yer alacaktır. Deplasmandan gelen arkadaşımız maçı yorumlayacaktır.
00:38 - Kardeşlerimiz kutsal topraklarda..
00:20 - Sorun halledildi. 15-20 dakikalık bir yol kaldı Kutsal Topraklara girmelerine..
23:45 - Bulundukları yerde telefon çekmiyor. Ulaşamıyoruz.
23:23 - Otobüsler karanlıkta birbirini kaybettiler. Turgutluda bir otobüs yolda kaldı ve arkadan gelen bir otobüsün olmadığını söylüyor. Turgutladaki arkadaşlar ne yapacaklarını bilmiyorlar ve bekliyorlar !
22:48 - Otobüsler salihliyi geçmişler. Önceki deplasman deneyimlerimize göre 23:30 - 24:00 gibi Kutsal Topraklardalar..
20:18 - Son bir mola veriliyor. Herkes yemeğini yedikten sonra tekrar uykuya dalacak gibi. Kazasız belasız Kutsal Topraklara gelmeleri dileğiyle..
17:33 - Yenilmeninde verdiği moral bozukluğu ile tüm otobüs uykuya dalıyor.
17:11 - Otobüste sessizlik.. Herkes yavaştan uyuyacak gibi..
16:29 - Otobüs mola verdi. Herkes ihtiyaçlarını karşılıyor.
14:56 - Otobüsteki herkeste bir sessizlik var. Arka tayfa yavaştan beste söylüyor..
14:23 - Herkes çok ıslandı. Moraller çok bozuk.
12:05 - Otobüslerimiz 1 saattir Ankara sınırları içersinde. Fazladan kalkan otobüsler olduğunu duyduk. Şu anda taraftarlarımız Ankara sokaklarını geziyorlar..
10:33 - Yolda hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Tek sorun içi buz gibi olan ve çok eski olan otobüsler. Bayan taraftarlar çok fazla.
10:24 - Polis aramasına yaklaşıyor otobüsler..
10:12 - Otobüste herkes çok keyifli uzun bir uykuyla uykusunu aldı herkes. Ankaraya çok az kaldı..
02:29 - Arka tayfadan yükselen kısık sesli besteler ve makaralar harici otobüste pek muhabbet eden kalmadı. Ya uyuyorlar yada camdan dışarı bakıp sevdanın peşinden kilometreler gitmenin zevkini yaşıyorlar..
02:14 - Yolcular iyice karanlıktalar. Nerede oldukları konusunda bir bilgileri yok. Hepsinin uykusu ağır şekilde bastırdı. Arka tayfa hiç uyumaya niyetli değil gibi. Bekleyip göreceğiz..
Sizde buraya tıklayarak deplasman otobüsüne göndermek istediğiniz bir mesajı yada deplasman otobüsüne yorum yazabilirsiniz.
02:02 - Yağmurun yağması, otobüsün iç ışıklarının kapatılması taraftarların mayışmasına ve uyumasına sebep oluyor. Otobüste bazı kişiler uyudu. Arka tayfa hafiften makaraya devam ediyor. Yağmur yağmasının gerçekten taraftarı durgunlaştığını düşünüyor.. Arka tayfa 4-5 dakikada bir yeni beste patlatıyor. Uyuyanlar var fakat bundan rahatsız olan hiç yok !
01:42 - Otobüste makara had safhada. Tüm otobüs makaraya dahil oluyor.
01:33 - Mola verdik. Taraftarlarımız bazı ihtiyaçlarını karşılıyor. Otobüsün içine giren suya bir çözüm henüz bulunamadı fakat pek rahatsız edici birşey yokmuş.
01:21 - Tüm otobüs son sesiyle " KARŞIYAKALI OLMAK " bestesini söylüyor.
01:13 - Otobüsten sırayla kafkaf sesleri yükseliyor.. Arka tayfamız bugün çok formunda hiç susmuyorlar.
yarın oynanacak maçımızı Karşıyaka Çarşı Resmi Sitesinden takip edebilirsiniz ! Taraftarlar Derneğimize bizi rahat şekilde Ankara'ya götürdüğü için tekrar teşekkür ediyoruz. Toplam 7 otobüs var fakat her otobüste bazı nedenlerden ötürü 70 kişiye yakın taraftar var !
01:03 - Otobüsümüz arka taraf ve ön taraf olmak üzere ikiye ayrıldı. Otobüsün içinde son ses besteler söyleniyor. En çok söylenen ise ne zaman gelecek o büyük gece ..
00:55 - Şu anda otobüse sağnak yağmur sebebiyle su sızıyor. İçeride yüklüce su oldu. Taraftarlarımız için umarım ileride sorun teşkil etmez bu olay.
00:46 - İlk bakkal molası verildi. Otobüstekiler yolda durmayacaklarını düşünerek yiyeceklerini ve içeceklerini aldılar. Otobüste mutlu bir hava var. Herkes kendisinden ve takımından çok eminim..
00:40 - YOLA ÇIKIYORUZ. ALLAH KAZASIZ BELASIZ YOLCULUK YAŞATSIN..
Geliyoruz KARŞIYAKA semtinden
Seviyoruz seni canı gönülden
Sensin bizi sevindiren güldüren
HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜKSÜN SEN !
00:32 - Herkes heyecanlı bir şekilde maça gidiyor. Otobüsteki herkes yarın 3 puan alacağına inanıyor..
00:26 - Şu an 7. otobüs geldi. Herkes yerlerini alıyor..
00:14 - Şu an 5. otobüs kalkıyor. 6. ve 7. otobüslerin gelmesi bekleniyor.

11 Aralık 2009 Cuma

KAF - KAF Kampanya


KAF KAF Store'da kampanya başladı. Çubuklu forma ve Şapka sadece 49 TL. Store ürünleri iyice gelişmeye başladı. İlk baştaki acemi bir kaç tasarımdan sonra gayet hoş ürünler geldi. Tüm Karşıyakalıyım diyenlerin alması gereken, alarak klubüne yardım etmesi gerektiği ürünler bunlar.

Kampanyayı kaçırmamanızı öneririz ve KAF KAF Store'da böylesine güzel kampanyalar olması ümidiyle beklemedeyiz..

10 Aralık 2009 Perşembe

Acın Acımızdır Ümit Hoca..


15 gündür Dokuz Eylül de tedavii gören Hocamız Ümit TURMUŞ'un babası Mustafa TURMUŞ vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsalığı diliyoruz.

Mustafa Turmuş'un cenazesi cuma günü Buca Akıncılar Hacı Ahmet Susuzlu Camii'nde kılınacak Öğlen Namazı'nın ardından, Kaynaklar Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Karşıyaka Taraftarlar Derneği ve Karşıyaka Çarşı Grubu

8 Aralık 2009 Salı

Başımız Sağolsun


Bugün 7 askerimiz KAHRAMANCA şehit oldu, 3 askerimiz ise yaralandı..

BÜYÜK TÜRK MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

6 Aralık 2009 Pazar

Karşıyaka - Kocaelispor : 2-0 [ ÖZET ]

1 Aralık 2009 Salı

Kategoriler

ÜST TARAFA DÖN